Ужгородська міська рада скасувала сплату єдиного податку для платників I та II груп ЄП.

Ужгородська міська рада вирішила скасувати сплату єдиного податку для платників I та II груп спрощеної системи оподаткування. Публікуємо Зразок заяви на зняття єдиного податку.

Відповідно до статті 10, 12, розділів XIV, ХХ Податкового кодексу України, статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами та доповненнями), протоколу комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Ужгородської міської ради від 13.11.2020 р. №30, міська рада ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до Положення про єдиний податок у м. Ужгород, затвердженого рішенням ХХІV сесії міської ради VII скликання 10.07.2018 №1151 «Про місцеві податки та збори», доповнивши додаток 4 пунктом 9 наступного змісту:

«9. Встановити з 01.12.2020 по 31.12 2020 ставку єдиного податку для платників I та II груп спрощеної системи оподаткування, робота яких заборонена постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 “Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”» (зі змінами та доповненнями), за заявою платника із зазначенням місця здійснення та видів діяльності в таких розмірах:

  • для платників першої групи - 0 відсотків до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року;
  • для платників другої групи - 0 відсотків до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

Зразок заяви на зняття єдиного податку.

Підписану заяву потрібно надіслати поштою або в Електронному кабінеті платника податків.

Бухгалтерська компанія «Облік» веде бухгалтерію за вас.

Записатись на зустріч

Залиште свої контактні дані і наш менеджер зв'яжеться з вами.