Із жовтня ПриватБанк вводить обмеження для користувачів карт - не більше 100 переказів на місяць

Відтепер відправляти або отримувати можна не більше 100 переказів на місяць по Україні, заявила прес-служба банку.

Обмеження торкнуться тільки тих клієнтів держбанку, які роблять велику кількість грошових переказів на місяць "в особистих цілях". Це 0,3% громадян, що користуються цією послугою.

З жовтня нинішнього 2021 року Приватбанк дозволяє своїм користувачам здійснювати в місяць не більше 100 грошових переказів по Україні, і не більше 25 за кордон. Під обмеження потраплять і одержувачі переказів. Їм дозволено отримувати не більше 100 переказів по Україні, і не більше 30 - з-за кордону.

Ліміт буде діяти з 1-го і по 30/31-е числа місяця. Мова іде про перекази з карти на карту Visa і Mastercard за всіма доступними у банку каналами. У ПриватБанку запевняють, що нововведення не торкнеться 99,7% їх клієнтів. Мета - протидія відмиванню "брудних" коштів.

Банк попередив, що волонтерські і благодійні організації зможуть обійти обмеження. Для цього їм необхідно зв'язатися з банком і довести свій статус. Клієнтам, які використовують особисті перекази для торгівлі на інтернет-майданчиках, ПриватБанк нагадав, що це незаконно. Він порекомендував відкрити рахунок фізособи і вести торговельну діяльність відповідно до чинного законодавства України.

У "ПриватБанку" також розповіли, що робити клієнтам, які отримують багато переказів. Якщо на карту надходять благодійні гроші або кошти на лікування дитини, або гроші волонтерів, власнику рахунку потрібно зателефонувати за номером 3700 або звернутися до консультанта в чаті "Допомога Онлайн". Після цього клієнт повинен надіслати посилання на соціальні мережі або документи, які підтвердять здійснення благодійної діяльності. Банк, якщо благодійна діяльність підтвердиться, протягом одного робочого дня встановить безлімітний режим на перекази.

Якщо на карту приходять гроші за продаж товарів через інтернет, "ПриватБанк" нагадує, що користуватися особистої карткою для здійснення підприємницької діяльності не можна. Для отримання безлімітного кількості переказів людині варто відкрити рахунок фізичної особи-підприємця або особи, яка займається професійною незалежної діяльністю відповідно до чинного законодавства України.

Бухгалтерська компанія «Облік» веде бухгалтерію за вас.

Записатись на зустріч

Залиште номер телефону і наш менеджер вам зателефонує.