Як оформити стажера на роботу і не отримати штраф від Держпраці?

Допуск до роботи стажера без укладення договору і без оплати його праці. Досить часто власники використовують такий метод в роботі для навчання майбутніх працівників та перевірки практичних навичок, які важко виявити при співбесіді.

Зазвичай, так зване “стажування” займає від трьох днів до двох тижнів, після чого власник приймає рішення приймати працівника на роботу чи ні. Для стажування використовують договір стажування, в якому зазначають, що власник зобов’язується навчити стажера трудовим обов’язкам за спеціальністю на безоплатній основі, надати стажеру робоче місце, обладнане відповідно до правил і норм охорони праці, а стажер, у свою чергу, зобов’язаний дотримуватися встановлених власником правил внутрішнього трудового розпорядку, норм охорони праці, режиму стажування. Та чи законно це? 

По суті, в цьому випадку правовідносини між стажером та власником - це трудові відносини, тобто має місце заміна трудових правовідносин іншими відносинами. Вказане є порушенням вимог ст. 24 КЗпПУ, де передбачено, що працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

За допуск працівника до роботи без оформленого трудового договору передбачено штраф у десятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, стосовно якого скоєно порушення, а до юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, які використовують найману працю та є платниками єдиного податку першої - третьої груп, застосовується попередження ст.265 аб.2 п.1 КЗпП.
 
Отже, безоплатне стажування взагалі не передбачене законом. А, щоб у контролюючих органів не виникало до вас питань і не з’явилося бажання накласти штраф за порушення законодавства, рекомендовано оформлення трудового договору з випробувальним терміном.

Бухгалтерська компанія «Облік» веде бухгалтерію за вас.

Записатись на зустріч

Залиште свої контактні дані і наш менеджер зв'яжеться з вами.